Fryzury z warkoczem

Warkocz to jedna z najbardziej urzekających, dziewczęcych fryzur. Od lat korzystają z tej metody czesania nie tylko małe dziewczynki, ale i dorosłe kobiety. Trzeba przyznać, że fryzury z warkoczem są niezwykle wygodne, nietrudne do wykonania i zawsze dodają uroku.
W ostatnim czasie fryzury, których główną ozdobą jest właśnie warkocz pleciony na rozmaite sposoby zyskał sobie pokaźne grono wielbicielek. Warkocze nosimy do pracy, na co dzień czy wykonujemy je na specjalne okazje. 22Można tworzyć kłosy i warkocze dobierane, można zaplatać je gdzieniegdzie pozostawiając resztę włosów rozpuszczonych bądź stworzyć okazały wianek z warkocza na głowie. Wszystko zależy od inwencji twórczej stylisty, który dobierze dla nas odpowiednią fryzurę.
Jak potwierdza najlepszy fryzjer Warszawa, obecnie, szczególnie latem modne są warkocze muśnięte wiatrem. Te wyglądają na zaplecione niedbale chociaż tak naprawdę jego wykonawca zadał sobie sporo trudu w ułożenie fryzury. Najczęściej stosuje się warkocze luźne, idealnie wyglądają przy włosach bardzo długich kiedy można je wykonać nie co na boku tak, by warkocz opadał swobodnie na przednią część ramion.
Zauważa się również, że osoby, dla których warkocz jest fryzurą numer 1 powinny wykonać sobie lekką koloryzację włosów. Warkocz pięknie prezentuje się jeśli włosy posiadają jaśniejsze refleksy, widocznie gdzieniegdzie pośród fantazyjnych splotów.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *