Jak dodatkowo można wykorzystać tablice rejestracyjne?

Okazuje się, że tablice rejestracyjne nie służą tylko do identyfikacji pojazdu mechanicznego. Wiedzą o tym doskonale pracownicy branży motoryzacyjnej, którzy korzystają nader często z tego elementu auta, aby reklamować produktu i usługi.

Ciekawostką jest fakt, iż każdego roku z tego typu nośnika reklamy korzysta co najmniej kilka milionów klientów. Przekaz informacyjny, jaki zamieszczany jest na ramce tablicy rejestracyjnej jest jedną z najbardziej skutecznych form promocji. Co ważne, jest w pełni informacyjny, ale jednak nie nachalny. Odbiorcy cenią go za rzetelność i nierozpraszanie.

Same ramki pod tablice rejestracyjne, na przykład te, które produkuje firma Inwen nie oferują zbyt dużej przestrzeni reklamowej. To dosłownie miejsce na logotyp, hasło reklamowe czy dane teleadresowe określonej firmy. Tyle jednak wystarczy, by zapoznać potencjalnych odbiorców z przekazem.

Warto jeszcze nadmienić, że ta wyjątkowa forma reklamy jest skuteczna przede wszystkim biorąc pod uwagę zasięg. Jako typ zewnętrznej reklamy mobilnej może trafić do każdego, w różnej części danego miasta a nawet całego kraju. Targetem są zaś inni uczestnicy ruchu drogowego i w tym przypadku do grupy docelowej trafia się w 100%.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *