Kiedy warto zdecydować się na botoks włosów

Słowo botoks zazwyczaj kojarzy nam się głównie z botoksem twarzy jednak jak się okazuje botoks możemy również zafundować swoim włosom. Jeszcze niedawno zabiegiem odbudowującym włosy była keratyna, dziś botoks stał się alternatywą i zdecydowanie chętniej stosowanym zabiegiem odbudowującym włosy. Co prawda botoks włosów nie ma za wiele wspólnego z botoksem jaki stosujemy na twarz, jednak przybliżając się bliżej tematowi możemy znaleźć wiele cech wspólnych obu zabiegów. Botoks twarzy to przede wszystkim wyrównywanie i wypełnianie zmarszczek. Natomiast botoks włosów polega na odbudowie zniszczonych włosów.

botoks włosów gdzie w poznaniu

Botoks na włosy możemy zastosować w zasadzie zawsze, bez względu na porę roku i co więcej jest to zabieg regeneracyjny polegający na odbudowie zniszczonych włosów, a nie zabieg inwazyjny, który mógłby w jakimś stopniu zaszkodzić np. kobietom w ciąży. Jeżeli chcemy się zdecydować na tego typu zabieg włosów, a jesteśmy z poznania wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „salon fryzjerski poznań” z pewnością większość renomowanych salonów posiada takie zabiegi w swojej ofercie. Warto jednak zwrócić uwagę na to na jakich produktach pracuje dany salon, tylko najwyższej klasy produkty zapewnią długotrwały efekt odbudowanych pięknych i lśniących włosów.

Kiedy zastosować botoks na włosy

Chcąc wykonać botoks włosów warto wiedzieć, że na tego typu zabieg odpowiednia jest w zasadzie każda pora roku. Możemy wykonać kurację przed latem, aby dać naszym włosom ochronę przed ciepłem, słońcem i promieniowaniu uv. Dzięki botoksowi włosy nie będą narażone na zniszczenie oraz przesuszenie. W sytuacji kiedy jednak po lecie nasze włosy mają efekt zniszczonych, matowych i przesuszonych dobrym sposobem na ich regenerację jest również botoks.  Podobnie jest kiedy włosy chcemy ochronić przed zimą, bądź też odbudować je po tym jak przez kilka miesięcy były narażone na niskie temperatury oraz noszenie czapki. Wiele kobiet na botoks włosów decyduje się także po przeprowadzeniu wielokrotnych farbowań bądź rozjaśniań, włosy są wówczas suche, zniszczone często też rozdwojone i aby je odbudować potrzebują dogłębnej i profesjonalnej regeneracji. Odbudowanie ich domowymi sposobami często nie przynosi efektów.  W takiej sytuacji z pewnością naszym włosom pomoże dobry fryzjer.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *