Jakie maski odżywcze stosować na włosy?

Drożdże, żółtka jaj, oliwa z oliwek czy olej kokosowy to najlepsze składniki, dzięki którym możliwe jest naturalne wzmocnienie włosów. Maski odżywcze stworzone z tychże składników możemy wykonywać z dużą skutecznością w warunkach domowych a jeśli będziemy robić to regularnie to z całą pewnością nasze włosy staną się lśniące i zdrowe.

Co ciekawe, dodatkowa pielęgnacja włosów przydaje się szczególnie zimą, bo to wtedy są one narażone na destrukcyjne działanie czynników atmosferycznych – minusowe temperatury, silny wiatr i noszenie czapki na pewno nie wpływa na nasze włosy korzystnie. O tej porze roku, wszelakie maski odżywcze warto nakładać przynajmniej raz w tygodniu a jeśli nie chcemy tracić czasu na ich przyrządzanie możemy wybrać dobry salon fryzjerski w Warszawie i tam udać się po pomoc. Należy przy tym nadmienić, że pielęgnacja włosów w salonie, przy wykorzystaniu profesjonalnych produktów i doskonałej wiedzy i doświadczeniu pracujących tam stylistów będzie na pewno o wiele bardziej skuteczna.

Odżywki dostępne w salonach są dużo bardziej skoncentrowane, wystarczy korzystać z nich chociażby raz w miesiącu, by zauważyć znaczną różnicę w strukturze włosów. Co więcej, u fryzjera możemy skorzystać z tzw. sauny na włosy, dzięki której odżywcze składniki będą jeszcze bardziej intensywnie wnikać w głąb włosa.

Pamiętajmy, że całościowa kuracja zniszczonych włosów jest długoterminowa, nie wystarczy jeden zabieg. Jeśli jednak będziemy dbać o nie regularnie to już niebawem będziemy cieszyć się pozytywnymi efektami.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *