Moda na kontrowersyjne zdjęcia ślubne

Dlaczego nowożeńcy decydują się coraz częściej na nietypowe, jakże oryginalne zdjęcia ślubne? Dlaczego standardowe sesje ślubne w ramach portretów odeszły już dawno do lamusa? Dowiedzcie się szczegółów dotyczących obecnych trendów w tym aspekcie.
Przede wszystkim sesje ślubne stały się już standardem. O ile jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu niewiele par mogło sobie pozwolić na wynajęcie profesjonalnego fotografa tak teraz jest on wręcz obowiązkowym gościem na każdym ślubie i weselu a nierzadko również podejmuje się z nim współpracę w ramach plenerowej sesji ślubnej.
Kontrowersyjne zdjęcia ślubne (Warszawa i nie tylko)są dzisiaj wyznacznikiem mody. Młodzi decydują się na takowe, by mieć oryginalną pamiątkę, jedyna w swoim rodzaju. Taka, która odróżniałaby się od reszty. Sama kontrowersja wynika zaś najczęściej z zainteresowań czy osobowości osób fotografowanych. Dzisiaj to bardzo często klienci decydują o charakterze całej sesji chociaż rzecz jasna kreatywność fotografa również jest w cenie.
Jak przyznaje fotograf, który ma ogromne doświadczenie w sesjach ślubnych, dzisiaj praktycznie już żaden pomysł nie dziwi. Zdjęcia ślubne Warszawa, na których panna młoda udaje topielicę a pan młody jest krwiożerczym wampirem są już prawie normą. Już jakiś czas temu wszystkim znudziły się romantyczne sesje na plaży, w okazałym parku czy innym, symbolicznym miejscu. Dzisiaj wybiera się raczej szaloną zabawę na motocyklach czy rozrywkę na wesołym miasteczku, gdzie fotograf „cyka” spontaniczne i jakże emocjonalne zdjęcia.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *