Co pomoże Twoim włosom rosnąć szybciej?

Jak sprawić, by włosy rosły szybciej – to pytanie, które często jest przedmiotem dyskusji. Prawdę mówiąc, nie ma  jednego, magicznego sposobu na wyhodowanie wspaniałych włosów w rekordowo, krótkim czasie. Istnieje jednak kilka wskazówek, których możesz spróbować, aby Twoje włosy rosły szybciej w staromodny sposób.  Czytaj dalej, by poznać Revitalsh na włosy (produkt: https://revitalash.pl/wlosy/17-revitalash-hair-volume-enhancing-foam-893689001297.html) i inne sztuczki, które pomogą Ci cieszyć się piękną fryzurą.

Co możesz robić, by Twoje włosy rosły szybciej?

Masaże skóry głowy czynią cuda z włosami. Masowanie głowy pomaga stymulować przepływ krwi do skóry głowy, co pomaga składnikom odżywczym z Revitalash 5 ml szybciej dostać się do mieszków włosowych. Możesz masować skórę głowy także wtedy, gdy jest mokra. Tak, to jest tak proste, jak się wydaje: myjąc włosy, pomasuj swoją głowę opuszkami palców. Ten masaż mokrych włosów może być jednym z najłatwiejszych sposobów na przyspieszenie ich wzrostu.

 

Poza tym pamiętaj, że nawet jeśli masz Revitalash Advanced jak stosować, to równocześnie należy codziennie przyjmować witaminy – inwestuj w te, które zawierają przeciwutleniacze i witaminę B. Suplementy zmogą wspomóc zdrowy wzrost włosów i paznokci, a eksperci bardzo zalecają je jako część codziennej rutyny.

O czym jeszcze pamiętać, by cieszyć się szybciej długimi włosami?

Ścinanie włosów i obserwowanie, jak spadają na ziemię, może wydawać się nieco dramatyczne. Należy jednak pamiętać, że zdrowe włosy rosną szybciej (!). Więc jeśli trzymasz rozdwojone końcówki, mogą one unieść się i uszkodzić resztę włosów, a tego żadna z nas nie chce.

 

Wiele osób o tym nie wie, ale spłukiwanie włosów zimną wodą przed wyjściem spod prysznica pomaga zamknąć łuski włosów – a tym samym zapobiega utracie wilgoci i uszkodzeniom cieplnym. Pozwól więc, aby temperatura wody spadła o kilka stopni, a Twoje włosy będą Ci wiecznie wdzięczne.  Jeszcze jedna wskazówka. Na dobry początek walki o długi i piękne włosy warto też co jakiś czas zrobić maseczkę z oleju kokosowego lub oliwy z oliwek, które większość osób ma już w domu.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *