Sposób na wrastające włoski – wynajmij laser!

Niestety, tradycyjne golenie zbędnego owłosienia przy pomocy standardowej maszynki powoduje nie tylko szybkie odrastanie włosków, ale także ich wrastanie. Problem dotyczy to najczęściej owłosienia na kończynach dolnych natomiast może pojawić się również w okolicach bikini czy na pachach.

Wrastające włoski to nie tylko defekt estetyczny. Trzeba pamiętać, że nieleczona dolegliwość może być przyczyną stanów zapalnych skóry i różnego rodzaju infekcji. Pogłębiający się problem może być również przyczyna bólu i dyskomfortu.

W wyniku wrastających włosków na skórze pojawiają się krostki i liczne zaczerwienienia, nie wygląda to dobrze. Właśnie dlatego powinniśmy skorzystać z metod depilacyjnych, dzięki którym szybko dolegliwość ta zostanie zniwelowana. To przede wszystkim depilacja przy pomocy wosku bądź depilacja laserowa.

Ten pierwszy sposób jest dobry dla osób wytrzymałych na ból i tych, które decydują się na usuwanie włosków średnio co 3 tygodnie – z taka częstotliwością ona odrastają.

Depilacja laserowa to natomiast sposób idealny dla osób, które chcą problemu pozbyć się raz na zawsze. Wystarczą nawet 3 zabiegi, by cieszyć się gładką skórą, zniszczone włoski już nigdy nie odrosną bowiem zniszczeniu ulega także ich cebulka.

W dzisiejszych czasach nie trzeba odwiedzać salonów kosmetycznych, żeby pozbyć się zbędnego owłosienia. Wiele firm oferuje wynajem sprzętu kosmetycznego, co pozwali Ci wykonać zabiegi upiększające w domu. Alternatywą do wyjamu lasera, może być jego zakup, jednak jest to spory jednorazowy wydatek, dlatego wynajem lasera może się okazać idealnym rozwiązaniem na każdą kieszeń.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *