Usuwanie żylaków – najlepsze metody

Niestety, okazuje się, że w momencie, w którym żylaki są już widoczne nie ma tak naprawdę dobrego sposobu na to, by zahamować ich rozwój a tym bardziej zlikwidować domowymi sposobami. Jeśli sine żyły są widoczne na kończynach dolnych jedyną, skuteczną metodą jest ich usunięcie. Musimy wiedzieć, że zbagatelizowanie tego schorzenie może doprowadzić do zakrzepicy czy zatoru a są to stadia bezwzględnie zagrażające życiu chorego.

Na szczęście, w ostatnich latach wiele się zmieniło jeśli weźmiemy pod uwagę usuwanie żylaków. Oczywiście nie wynaleziono jeszcze cudownych maści, które likwidowałyby problem natomiast są nieinwazyjne sposoby, by pozbyć się tych nieestetycznych zmian na nogach.

 Depilacja laserowa mokotów

Mowa tutaj nie o chirurgicznej operacji która nie zawsze okazywała się być skuteczna a ponadto pozostawiała brzydkie blizny. Chodzi o laserowe usuwanie żylaków. Żylaki dzięki promieniowaniu zostają usunięte bez konieczności ingerencji skalpela. To innowacja w świecie medycznym tym bardziej, że pacjent nie odczuwa w związku z zabiegiem żadnego dyskomfortu a już następnego dnia po zabiegu może śmiało powrócić do dotychczasowej aktywności, nie wymaga też hospitalizacji. To zdecydowanie najlepsza metoda na usuwanie żylaków. Jest nie tylko w pełni skuteczna i jak podkreślają specjaliści z gabinetu, nie wiąże się z żadnymi powikłaniami. Po zabiegu nogi pozostają piękne i gładkie, niewidoczne są też żadne blizny.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *